Semberecka Team

Semberecka Team czyli kilka słów o nas

Włosy są ważne!

Mamy świadomość tego, że powierzając nam swoje włosy oczekujecie Państwo jak najlepszej usługi. Wiemy, że włosy są dla Was bardzo ważne i chcecie, żeby wyglądały możliwie dobrze, bo dzięki temu czujecie się pewniej i Wasz wizerunek własny jest na wyższym poziomie.

Fryzjerstwo to odpowiedzialność

Mamy pełną świadomość tej odpowiedzialności i dokładamy wszelkich starań, żeby stanąć na wysokości zadania.

Mając to na uwadze starannie dobieramy członków naszego zespołu. W naszych szeregach nie ma przypadkowych osób.

Poznajcie Państwo nasz TEAM, drużynę specjalistów, którzy fryzjerstwo traktują nie tylko jako zawód. Fryzjerstwo jest również ich pasją!

BEATA SEMBERECKA 

Kreatywny stylista, jest właścicielem Studia Fryzur – SEMBERECKA TEAM, który prowadzi od 1998r. Zamiłowanie do zawodu i chęć rozwoju pozwoliły jej na stworzenie miejsca pracy w którym zadowolenie klienta jest największym sukcesem a oferowane usługi świadczone na najwyższym poziomie.

poznaj Beatę


KAROLINA STAWIK

Fryzjerstwem zajmuje się już od 7 lat posiadając tytuł mistrza. Dzięki promiennemu uśmiechowi i kreatywności zdobyła liczne grono klientów. 

 

poznaj Karolinę


ALEKSANDRA GĄSIOREK 

Młoda pełna ekspresji dziewczyna lubiąca wyzwania. Fryzjerstwo jest jej pasją od najmłodszych lat, ciągle dąży do celu, spełniając swoje marzenia.

 

poznaj Aleksandrę


MONIKA KUBIACZYK 

Fryzjerstwa nie traktuje jako pracę lecz jako pasję, w której realizuje się i spełnia od 4 lat. Całą swoją energię, a ma jej mnóstwo poświęca na doszkalanie się i samorealizację aby być jeszcze lepszym ekspertem pięknych włosów. 

 

poznaj Monikę


 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This